Uniwersyteckie Centrum Mediów UJK

Zamów obsługę medialną

Obsługę medialną mogą zamówić wyłącznie jednostki Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Aby zamówienie mogło być zrealizowane, należy przesłać zgłoszenie co najmniej 7 dni przed rozpoczęciem wydarzenia. W przypadku późniejszego zgłoszenia nie gwarantujemy jego realizacji!

Informacje dotyczące realizacji (przeczytaj zanim zamówisz)

Relacja – to ok. 3 minutowy film z lektorem. Zwykle zawiera 2-3 wypowiedzi organizatorów/uczestników. Film opatrzony napisami. Gotowy do zamieszczenia mediach  społecznościowych lub stronie internetowej. Oczekiwania prosze doprezycyzować  w polu „Oczekiwania w związku z realizacją„.

 
Relacja NA ŻYWO – to transmisja wydarzenia w serwisach streamingowych (zwykle jest to kanał YT). Po stronie UCM leży wygenerowanie linku do transmisji, który jest przekazywany organizatorom wydarzenia ok. 3 dni przed planowaną transmisją. Przed wydarzeniem potrzebujemy jeszcze kilku informacji, dlatego prosimy o wypełnienie pola WARUNKI TRANSMISJI i zapoznanie się z WYTYCZNYMI.
 
Nagranie w Studiu TV UCM – bardzo prosimy o wypełnienie pola „Oczekiwania w związku z realizacją„, gdzie proszę opisać jaki charakter będzie miało nagranie, czy osoba będzie korzystać z promptera (jeśli tak, to proszę przygotować tekst wystąpienia w formacie RTF). Jeżeli podczas wystąpienia będzie wykorzystywana prezentacja to proszę ją przygotować formacie 16:9
 
Inny rodzaj realizacji – wymaga opisu i sprecyzowania oczekiwań w polu „Oczekiwania w związku z realizacją„.